wtorek, 17 lipca 2012

Bohaterowie

Oto bohaterowie mojego opowiadania. Na pewno niektórych z nich nie muszę wam przedstawiać, ale miło będzie popatrzeć znów na ich zdjęcia :)

Hannah

Osiemnastolatka. Po maturze wyjechała ze swoją przyjaciółką- Karoliną do Londynu i zaczęła studiować prawo. Wyjątkowa dziewczyna z dość tajemniczą przeszłością. Każdą krytykę bierze sobie do serca. Zawsze zorganizowana i przyjacielska. Lubi dużo mówić, ale też słuchać. Jest bardzo ufna, ale czasem  naiwna i nieśmiała choć przy bliższym poznaniu otwiera się. Lubi dalekie podróże. Strasznie łatwo się wzrusza. Przyjaciele zwracają się zawsze właśnie do niej o pomoc, a ona stara im się jak najlepiej doradzić. Jej uśmiech działa kojąco na wszystkie problemy. 

Caroline

Ma 18 lat. Zna się z Han od dzieciństwa. Ma młodszego brata. W Londynie dostała się na Akademię Fotograficzną i podjęła pracę fotografa. Zdjęcia- to to co najbardziej lubi i umie robić. Blond włosy, brązowe oczy. Troszeczkę pyskata, ale bardzo przyjacielska. Odważna, wie czego chce. W imię przyjaźni jest w stanie zrobić wszystko, więc miejcie się na baczności....!!!

Liam Payne
 


 Ma 19 lat. Chłopcy z zespołu nazywają go Daddy, ponieważ jest ich tatą w zespole. Daje najlepsze rady. Jest bardzo romantyczny i spokojny. Był studentem City of Wolverhampton College. Uwielbia oglądać filmy Disneya. Ma dwie nerki z czego jedna nie działa.  Liam lubi sprawiać, że ludzie się uśmiechają. Boi się łyżek (nawet lody je widelcem). Kocha swoich fanów. Uwielbia gotować. Jest bardzo przyjacielski i pomocny. Ma dwie starsze siostry: Ruth i Nicolę.

 Harry Styles
 Harry ma 18 lat. Był uczniem Holmes Chapel Comprehensive School. Dla niego dziewczyna nie musi wyglądać jak na wybiegu,żeby wyglądać ładnie. Najbardziej na świecie kocha swoją mamę. Potrafi bardzo dobrze żonglować. To on wymyślił nazwę "One Direction". Chce, żeby jego dziecko, jeśli to będzie dziewczynka, miało na imię Darcy. Uważa, że posiadanie siostry jest dobre, bo uczy jak postępować z kobietami. Ma starszą siostrę Gemmę.Louis Tomilson


Ma 21 lat. Był studentem Hall Cross School, a wcześniej uczęszczał do School Hayfield. Uwielbia marchewki. Kiedyś w wywiadzie powiedział to publicznie i następnego dnia dostał od fanek mnóstwo marchewek, więc teraz mówi, że lubi Lamborghini. Kocha ubierać się w bluzki w paski (zdjęcia obok). Ma pięć przybranych, młodszych sióstr: od strony ojca: Georgia Austin; a od strony matki: Charlotte (Lottie), Félicité (Fizzy) i siostry bliźniaczki Daisy i Phoebe Tomlinson.
Niall Horan

Ma 19 lat. Był uczniem Coláiste Mhuire, chłopców CBS szkoły średniej. Jako jedyny z zespołu pochodzi z Irlandii. Niall gra na gitarze. Chłopak nie chce aby jego dziewczyna była chuda. Kiedy się nudzi lub denerwuje zaczyna tańczyć irlandzki taniec. Jego mikrofon jest w kolorze irlandzkiej flagi. Bardzo lubi jeść, straszny żarłok!!! Ma starszego brata Greg'a.Zayn MalikMa 19 lat. Był uczniem Tong High School. Ma trzy siostry: Doniyę, Waliyhę i Safaa'ę. Ma pakistańskie pochodzenie. Zayn jest muzułmaninem. Jego ulubione powiedzonko to : vas happenin?! Nie potrafi pływać, ale mówi, ze gdyby jego dziewczyna topiłaby się-uratowałby ją. Między Zayn'em a Danielle było coś, zanim poznała się z Liam'em.


Kolejnych bohaterów występujących w moim opowiadaniu będę dodawała na początku każdego rozdziału Miłego czytania... ;)


1 komentarz: